Max Payne 2 geluids probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

Xalted One

Gebruiker
Lid geworden
29 apr 2003
Berichten
85
Ik heb sinds eergister MP2 geinstalleerd. Maar de stemmen die uit de telefoons en uit de omgeving komen klinken net als knabbel en babbel :P van die piepstemmetjes. Rest, je eigen stem en de stemmen uit de filmpjes doen het wel gewoon goed. Enig idee waardoor dit komt? Heb al opnieuw geinstalleerd maar het werkt nog steeds niet. Mijn broer heeft em ook geinstalleerd van dezelfde file, daar doet hij het perfect. We hebben zelfde sounkaart dus daar ligt het ook niet aan.
 
Heb jij bij opties misschien multi-channel audio aangevinkt? Probeer dit is uit te vinken en te spelen, denk dat dat de oorzaak is.
 
hmm, weet ik niet uit me hoofd, kzal vanavond na me werk eens kijken, bedankt iig
 
Nope werkt niet, stond al uit, heb em ook es geprobeerd toen hij aan was, maar niks helpt, heb alle mogelijkheden bij opties al gedaan :(
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan