MCAfee Firewall wil niet updaten?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Tom3k

Gebruiker
Lid geworden
17 dec 2003
Berichten
146
Ik had eerder al een topic gepost over dat irritante Norton. Ik heb dat vakkundig opgelost door het maar helemaal weg te doen en MCAfee te installeren. Updaten van de virusscanner gaat wel, maar als hij de firewall wil updaten dan geeft hij het volgende aan:

You cannot update your product with the email address specified. Please login with the same email address & password you used during registration.


Echter, ik heb geen idee wat ik nu moet doen. Ik zie in MCAfee zelf niet ergens iets waar ik mijn inlogaccount kan invullen. Help?
 
Wat de heer Mcafee zegt is, dat het email adres wat je opgeeft niet overeen stemt met het email adres waar de mcafee mee geregistreerd is. Een beetje grijs??
 
Maar hoe kan dit niet kloppen? Ik heb immers al de virusscanner geupdate en toen ging het wel goed, alleen nu moet de firewall updaten en nu gaat het niet??
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan