media player projector en foto's

Status
Niet open voor verdere reacties.

aquiuno

Gebruiker
Lid geworden
25 sep 2009
Berichten
31
Hey Iedereen,
Heb gisteren iets meegemaakt met mediaplayer en een projector. Ik heb XP trouwens. Als ik de projector aansluit op mijn laptop, geeft die alles normaal weer. Of toch bijna alles. Ik had een montage in movie maker gemaakt en wou die afspelen, alleen dat bging niet. Het was alleen die montage dat de projecter niet liet zien. Op de laptop werkte echter alles naar behoren. Wie kan mij helpen om dat in de toekomst te vermijden?
alvast bedankt MVG Aquiuno
 
Moviemaker maakt bestanden in het .wmv format... Daar hebben veel beamers moeite mee (kennen ze niet). Check welke fileformats de beamer wel aankan en converteer het .wmv bestand.
 
ik weet dat movie maker die bestanden aanmaakt maar op een andere laptop werkte dat perfect maar waar kan ik dat checken. nochtans werkte hij op een andere laptop perfect.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan