Medion 7134 TV kaart werkt niet onder Media Center

Status
Niet open voor verdere reacties.

Clit13

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
11 jan 2001
Berichten
1.075
Beste...,

Ik heb mijn oude Medion (8008) omgedoopt tot een Windows Media Center (2005).
Tenminste, dat wil ik doen.
Het OS staat er al wel op, er zit een TV kaart in, maar mijn verwachtingen waren wat hoger.
De TV-kaart die er standaard in zit, heb ik er weer in gedaan (ik deed namelijk nooit iets met die kaart en vond het zonde van de resources die het in beslag nam).
Windows heeft de kaart niet herkend en ik heb de kaart geinstalleerd met de drivers die ik bij het systeem heb gekregen.

Als ik Media Center op start, dan krijg ik niet de mogelijkheid om naar TV-beelden te gaan.
Ook iets van Radio zie ik er niet bij staan.
Wel een DVD kijken, iets online ondernemen of je instellingen wijzigen, maar dus niets wat ook maar betrekking kan hebben op de TV kaart.
Als ik PowerCinema (dat ook op de CD van Medion staat) installeer dan krijg je de mogelijkheid om naar TV te gaan en daar zie ik wel beeld (alleen sneeuw omdat ik er nog geen kabel in heb zitten, maar er is in ieder geval iets op het scherm!).
Dus de TV kaart doet het wel.

Wie weet wat ik hieraan kan doen?
Moet ik iets instellen in Media Center (2005). En waar moet ik dit doen (heb alles af nagelopen)?
Of is de kaart misschien niet geschikt voor Media Center (waarom doet hij het dan wel onder PowerCinema)?

Alvast jullie dank!


groet,
Dave.
 
Geachte heer,

Naar mijn weten is het alleen mogelijk om met windows MCE te werken als je een tv-tuner kaart hebt die harwarematig ( dus met chips op de kaart zelf ) MPEG2 compressie uitvoert.

De kaart die u hierbovern beschijft voldoet niet aan die eisen en is dus niet te gebruiken met MCE. Of er misschien al een patch voor is weet ik niet.
De Hauppauge wintv PVR serie voldoet ewl aan die eisen ( heb ik zelf ).

M. vr. gr.

Jimmies
 
heer.... heer... neeej, doe maar gewoon Dave.
Da's al gek genoeg ;)

Dus MPEG2 compressie.
Tja dat wist ik niet.
Ik zal eens op zoek gaan naar een dergelijk kaartje.
Moet me niet teveel kosten, want ik moet mijn vrouw ook nog overhalen om de PC in de kamer te plaatsen...
Het bekende probleem van elke PC liefhebber waarschijnlijk! :D

Bedankt voor je hulp!


groet,
Dave.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan