• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Meerder voorwaarden die resulteren in 1 weer gaven met Functie ALS

Status
Niet open voor verdere reacties.

Colibry75

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
7 mei 2018
Berichten
3
Hallo Allemaal,

Ik ben bezig met een calculatie blad te maken waarbij er naar meerdere voorwaarden worden gekeken.

Ik krijg het voor elkaar om 1 voorwaarden te laten weer geven met de functie ALS. (hij kijkt naar het item en selecteer dan de installatie uren van die kolom die in de formule staat)
Nu wil ik dat er ook naar de 2de voorwaarden wordt gekeken en dat de juiste kolom kiest waar deze waarde van is en die dan weergeeft in de tabel. (hierbij moet er ook gekeken worden of het installatie/demonteren/verplaatsen is en dan de juiste uren te selecteren)

In de attachment staat het bestand waarbij 1 voorwaarden nu wordt weer geven.
Bekijk bijlage Test Bestand.xlsx

Ik hoop dat hiervoor een oplossing is voor wat ik wil.

Alvast bedankt voor het mee denken.
 
Alle bedankt voor het mee denken.

Ik denk dat ik zo weer een paar stappen verder kom.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan