• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Meerdere formules in een cel?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Thomer

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
8 jun 2012
Berichten
2
Ik moet voor school een tournooi schema maken, nu wil ik hier ook in verwerken dat de uitslagen automatisch worden verwerkt in de tussen stand.

Ik kwam op dit uit:
Code:
=Als(E3>(G3);3);Als(E3=(G3);1);Als(E3<G3);0)
Het is de bedoeling dat als het getal in het vakje E3 groter is als het vakje in G3, dat er 3 punten in dat vakje komen te staan, als de getallen gelijk zijn dat er 1 punt komt te staan en als het getal in vakje E3 kleiner is dan het getal in vakje G3 dat er 0 komt te staan.

Het zelfde als bij voetbal dus.

Kan iemand mij hier mee helpen want ik loop vast?!
Wat is er mis met deze formulie?
Code:
=Als(E3>(G3);3);Als(E3=(G3);1);Als(E3<G3);0)
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Probeer deze eens.

Code:
=ALS(E3>G3;3;ALS(E3=G3;1;ALS(E3<G3;0)))
 
Laatst bewerkt:
Graag gedaan.

Is je vraag opgelost, zet je de vraag dan ook op opgelost (linksboven waar je de vraag hebt gesteld).

Heb je aanvullende vragen laat het gewoon even weten.
 
Het kan iets korter, bv. zo:
Code:
=als(e3>g3;3;als(e3=g3;1;0)
of
Code:
=3*(e3>g3)+(e3=g3)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan