melding negeren

Status
Niet open voor verdere reacties.

ronnie123

Gebruiker
Lid geworden
21 nov 2007
Berichten
628
beste forumleden
als ik adresetiketten afdruk krijg ik een melding over de marges deze kan ik negeren en worden de etiketten goed afgedrukt.
nu is mijn vraag hoe ontwijk ik deze iritante melding?
groetjes ronnie
 
Ergens kloppen de marges in je ontwerp niet; etiketten hebben een bepaalde breedte, die je moet vermenigvuldigen met het aantal kolommen. Heb je drie kolommen van 7 cm bijvoorbeeld, dan heb je een totale breedte van 21 cm, precies de breedte van een A4-tje. Dat zou je moeten kunnen afdrukken, ware het niet dat je nog een minimale marge hebt van meestal zo'n 0,4 cm aan beide kanten. Daarmee komt je totale breedte op 21,8 cm, en dat past dus niet meer op een A4. Op dat moment krijg je een waarschuwing. Access drukt het etikettenvel nog wel af, maar je krijgt er vermoedelijk een lege pagina bij, voor de ontbrekende 0,8 cm.
Bereken dus de totale breedte van je etiketten + de minimale marge, en zorg ervoor dat die waarde binnen de 21 cm blijft.
 
michel bedankt voor de reactie
de etiketten die ik gebruik staan in de wizardetiketten, zal ze nu hanmatig maken want ze zijn 66 breed met 3 kolommen.
groetjes ronnie
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan