• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Menu's in in één keer uitklappen

Status
Niet open voor verdere reacties.

wrheger

Gebruiker
Lid geworden
30 dec 2003
Berichten
36
Als ik in Excel op de menu's klik verschijnt slechts een deel van het pull down menu. Pas als ik onderin het menu op de 2 pijltjes gaat staat verschijnt de rest. Het moet mogelijk zijn de instellingen te veranderen zodat het menu in één keer volledig uitklapt. Kan iemand mij vertellen hoe dat ook alweer ging?

Bij voorbaat dank.
 
Beeld/Werkbalken/Aanpassen
tabblad Opties
Altijd volledige menu's gebruiken aanvinken
 
In Excel 2000 (of eerder) bereik je hetzelfde door achtereenvolgens te kiezen:
Beeld-Werkbalken-Aanpassen-Tabblad Opties, en aldaar het vinkje weg te halen voor de tekst: "Laatst gebruikte opdrachten eerst weergeven in menu's".

fra
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan