Micro SD kaart wordt niet meer herkend

Status
Niet open voor verdere reacties.

Sleutel62

Gebruiker
Lid geworden
5 jun 2011
Berichten
57
Beste leden,

Kort geleden heb ik een nieuwe smartphone gekocht. Namelijk een Wileyfox Swift. De Micro Sd kaart (2 Gb) van mijn oude mobiel heb ik naar dit toestel overgezet. In eerste instantie waren er geen problemen en kon ik met een USB verbinding de Sd kaart zien in de Windows verkenner. Het was zelfs mogelijk om bestanden toe te voegen of verwijderen.
Daarna heb ik een reset voor herstel van de fabrieksinstellingen uitgevoerd waarbij de Sd kaart is geformatteerd. Althans dat neem ik aan.
Na deze reset werd de Sd kaart niet meer herkend in het toestel. Ook niet via de USB verbinding.

Vervolgens heb ik het kaartje in een adapter gedaan en die in de kaartlezer van mijn PC. Het kaartje kon niet worden gelezen en ik zag dat er maar 16 Mb beschikbaar was. Ook na het formatteren (FAT32) kan er slechts 16 Mb worden opgeslagen. Hoe kan ik de oorspronkelijke geheugenruimte weer terugkrijgen? Alvast voor jullie reacties.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan