Mijn budget is max. € 1000,- voor een nieuwe laptop

Status
Niet open voor verdere reacties.

srananmang

Gebruiker
Lid geworden
10 mei 2011
Berichten
59
Beste mensen,

Ik studeer aan UT TWENTE, werktuigbouwkunde. Ik heb al een lange tijd een dell die langzamerhand afsterft.

Ik wil eigenlijk de beste laptop die er te krijgen is voor 1000,-. Ik heb niet veel verstand van laptops en die specificaties begrijp ik ook allemaal niet.

Natuurlijk wil ik erop de games kunnen spelen die de komende paar jaar nog gaan uitkomen, in hoeverre mogelijk natuurlijk. Hij moet supersnel zijn en verder hoeft ie van mij niet klein/licht/duurzaam/goedkoop of lange accuduur hebben. Ik ga hem toch alleen gebruiken in mijn kamer en ik ga met de auto naar school dus ik loop er per keer maar een kleine 100meter mee.

Alvast hartelijk bedankt.

Gr,

Srananmang
 
Hoi,
Volgens mij komen deze twee dan in aanmerking een en twee waarvan de laatste mijn voorkeur heeft maar is misschien net wat te duur.
 
Laatst bewerkt:
Verder nog mensen die mij kunnen adviseren wat ik het beste kan doen.

Laatst heb ik tot 2x toe een Dell AlienWare gehaald. De M14x:
- i7 3740-QM
- 16GB ram
- een GT650M 2gb
- 1tb HDD

+/- € 1600,- Tot 2x toe was de GPU kapot. Dus heb ik het opgegeven.

Is deze specificatie extreem of gewoon langer houdbaar?

Ik zoek een laptop die tussen de € 1.000,- en € 1.500,-...
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan