"Mijn Documenten" laten verwijzen naar andere map?

Status
Niet open voor verdere reacties.

ingmar

Gebruiker
Lid geworden
18 feb 2001
Berichten
925
Ik dacht handig te zijn door Windows XP een eigen partitie te geven van 3 GB (ik geloof dat zo'n partitie ook her en der werd geadviseerd), maar nu loop ik voortdurend tegen een grens op met Mijn Documenten. Kun je Mijn Documenten eigenlijk naar een andere map laten verwijzen dan naar C:\Documents and Settings\Ingmar\Mijn documenten?

Bedankt alvast voor je antwoord,

I.
 
Dat kan via eigenschappen van de map.

Groetjes,
Bennie
 
Dank je Bennie, maar ik kom er niet uit. Als ik de Eigenschappen opvraag van de map C:\Documents and Settings\Ingmar\Mijn documenten, kan ik hooguit iets aan de naam veranderen, niet aan de locatie.

Als ik de naam verander komt er trouwens automatisch een map My Documents bij, maar ok.

Maar waar precies kun je die verwijzing dan veranderen?
Bedankt weer alvast,

I.
 
Je moet de eigenschappen van je map "mijn documenten" op je bureaublad en dan kan je het pad laten verwijzen naar je D schijf
 
Zelfs dat laatste hoeft niet eens. Zie plaatje voor uitleg.

Groetjes,
Bennie

attachment.php
 

Bijlagen

  • eigenschap my doc.jpg
    eigenschap my doc.jpg
    18 KB · Weergaven: 485
Ok, bedankt! Wordt de inhoud van Mijn Documenten dan ook automatisch verplaatst naar de andere locatie?
 
Je krijgt als je op OK drukt de keuze om dat te laten doen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan