Mijn Nvidia geforce fx 5500 videokaart wordt niet herkent

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Ronxp
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Ronxp

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
4 sep 2006
Berichten
2
Mijn Nvidia geforce fx 5500 videokaart wordt niet herkent door Pinnacle studio 7
Ik heb de driver gedownload van de NVIDIA site maar nu blijkt alleen het beeldscherm het te doen, hoe kan ik ervoor zorgen dat hij het wel ziet, bij het apparatenbeheer geeft hij alleen NVIDIA Geforce FX 5500 aan bij beelschermadapters, maar niet bij besturing voor geluid, video en spelletjes.Ik wil mijn videoinput vanaf mijn camera via mijn videokaart laten lopen maar als de kaart niet herkent wordt kan ik hem ook niet vinden in Pinnacle studio 7
Hoe kan ik dit oplossen.

Met vriendelijke groeten:

Ron
 
Beste Ron, jouw videokaart is (door Windows) herkend en geinstalleerd en werkt dus prima!

Bij geluid, video en spelletjes staat NOOIT de videokaart / beeldschermadapter. Deze hoort te staan bij beeldschermadapters........ en daar staat 'ie bij jou!

Het probleem zit 'm dus kennelijk bij software van derden (Pinaccle) zoals je al aangeeft, maar dat heeft niets te maken met de werking van je videokaart, die is prima!
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan