Moederbord en geheugen

Status
Niet open voor verdere reacties.

gladiator30

Gebruiker
Lid geworden
5 jun 2010
Berichten
69
Ik heb een vraag over mijn moederbord Asus P7P55D-E LX iP55, SATA2 RAID, USB3.0

http://www.4launch.nl/shop/#p-4-productid-087381

Dit is een een dual channel bord, betekent dit dat je altijd een even getal (2 of 4) modules geheugen erin moet doen om goed werkend te zijn. Ik wilde nl 1 module van 4 gb erin zetten, maar vroeg me dus af of dit wel kan of dat ik 2x2 gb moet gebruiken? Ik wilde dit geheugen gebruiken:

http://www.4launch.nl/shop/#p-4-productid-089220

Alvast bedankt.
 
Het voordeel van Dual Channel is dat het dubbel zo snel werkt. Als je nou 2x2 pakt, plaats je een module in de ene bank, en de ander in de andere bank, en dan werkt het 2x zo snel als dat je 1x 4 gb hebt. Waarom zou je 1x 4 gb willen?
 
Damn, serieus? Dus 2x2 werkt dubbel zo snel als 1x4? Nou, dan is de keuze snel gemaakt lijkt me. Ik heb gelukkig nog niet besteld. Bedankt voor de info :thumb:
 
Hmm, dat was dus geen goede info. Dus als ik het goed begrijp uit dit stuk, zou je ongeveer 5% meer snelheid kunnen halen. Ik denk niet dat 5% echt merkbaar is eerlijk gezegd.
 
Daarom 5% merk je niet met normaal gebruik.

Aan jou de keuze :) 2 bankjes of 1 :P
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan