Moederbord, kabel of...

Status
Niet open voor verdere reacties.
Stja:confused: dat zou inderdaad het moederboard of kabels kunnen zijn,je zou eens kunnen proberen om er een setje nieuwe kabels aan te hangen,als het probleem zich voor blijft doen kun je dat in ieder geval uitsluiten.
 
Het kan ook de voeding zijn die niet stabiel meer is. Zelf ook ervaring gehad en problemen lijken op die van jouw. De harddisk begon soms tijdens het werken te tikken en stopte. Na een reset deed hij het dan weer en soms bleef hij tijdens opstarten hangen.

Door het tikkende geluid dacht ik dat het de harddisk was en deze vervangen en na een tijd weer hetzelfde probleem. Toen maar eens de voeding vervangen en alle problemen waren opgelost en niet meer teruggeweest. Misschien kun je tijdelijk een voeding lenen om dit uit te testen.
 
Voeding

het kan ook de voeding zijn, dat er in die abel een breuk zit. van de voeding.
of de voeding is niet goed, dat die op de 5 en 12 volt naar hd en cdrom speler afentoe de stroom verbreekt.

kan ook eens een andere voeding proberen//;)

zitten de ide kabels goed in de cd brander en schijf gedrukt?, en op moederbord..
staan de ide appararten (bij een uitval van apparaat) wel in de bios..? zo ja. is het een windows probleem.

probeer anders eens een ide apperaat er uit te halen. kijken wat hij dan doet, blijft het gebeuren, omwisselen met andere, en dus andere cdromspeler of schijf af. zo kijken waar het aan kan liggen.


:confused: :D
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan