MS Project 2007

Status
Niet open voor verdere reacties.

henryvanbeek

Gebruiker
Lid geworden
10 jan 2007
Berichten
84
Beste Helpmij,

Ik heb weer een nieuw projectje op mijn werk met de daarbij behorende problemen. Namelijk de onderhoudsperiode staat weer voor de deur en mijn teamleider vraagt om een planning van het onderhoud wat ik doe in die onderhoudsperiode.
Nu wil ik dat in MS Project doen. Alleen nu is het volgende, Ik ben met sommige bezigheden de aanwezigheid van bv perslucht nodig. Andere plekken mag er geen stoom op de installatie staan. Dit wil ik verwerken in mijn planning maar hoe doe ik dat.
Ik heb al een boek besteld bij BOL.com om me te helpen alleen dat boek is er nog niet. en ik wil graag verder.

Kan iemand me helpen?

Met vriendelijke groet,

Henry van Beek
 
Hoi,

Eerlijk gezegd .....
Denk ik niet dat MsProject een pakket is om op deze manier mee om te gaan.
Wil je er efficiënt en gericht mee werken, dan is gedegen basiskennis van het programma nodig.
En die heb je kennelijk niet.
Ik spreek uit ervaring ..... want heb zelf praktisch gewerkt met het pakket; en daarnaast heb ik een trainingstraject gegeven bij een aantal bedrijven.

Hier vind je in elk geval wat 'voorlopige' basiskennis:
http://www.grit-projectmanagement.wolters.nl/7003_projectmanagement/_assets/7003d05.pdf
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan