msn 7.0 schermafbeelding

Status
Niet open voor verdere reacties.

kklau85

Gebruiker
Lid geworden
5 feb 2003
Berichten
102
hey

zoals jullie weten is msn 7.0 uit

me vraag is hoe kan ik de schermafbeelding vastzetten??
want telkens als ik me aanmeld moet ik steeds schermafbeelding weer opnieuw erin zetten.dat is zo hinderlijk hoe kan ik gewoon instellen dat ik als ik me aanmeld gewoon schermafbeelding te
zien krijgt???

groet kklau85
 
Via extra>mijn schermafbeelding. Dan een afbeelding kiezen en OK, maar ik ga er vanuit dat je het zo al had geprobeert. Als je msn afsluit hoe doe je dat dan? Eerst afmelden of gelijk in je taakbalk op afsluiten?
 
Dan zou het moeten worden onthouden, maar ik heb hetzelfde probleem gehad. Dat is vanzelf overgegaan nadat we overgestapt zijn op msn 7.0 beta en later msn 7.0. Het is nu alleen zo dat je nu niet naar een nieuwere versie kan stappen.

Je kan alle afbeeldingen die je niet gebruikt verwijderen zodat er nog maar een paar (of één) staat. Dan kan die ook niet meer veranderen in afbeeldingen die jij niet wil. Niet echt handig, maar een andere manier weet ik niet.

Zie ook dit topic: http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php?threadid=203254
 
Extra/Opties/Persoonlijke gegevens vinkje zetten bij Mijn schermafbeelding en op toepassen /ok

Succes
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan