msn messenger

Status
Niet open voor verdere reacties.

Amorlaura

Gebruiker
Lid geworden
9 feb 2002
Berichten
821
Mijn vrouw kreeg de melding om de nieuwe messenger te downloaden ne installeren kreeg ze een nieuwe start pagina "mysearchnow" met vele sex en casino reclames deze startpagina is niet meer weg te krijgen ik heb spybot er over gestuurd ik heb e.a. in het register weggehaald. Ik heb het cookie weggehaald Hij is hardnekkig. Weet er iemand raad ?
 
Ook bij internet opties helpt niet Ik heb werkelijk alles geprobeert maar ik heb nu systeem herstel gedaan van 2 dgn geleden en nu is alles weer goed, bedankt voor je snelle reactie. HET IS MISSCHIEN EEN WAARSCHUWING VOOR ANDEREN.

groetjes Cock
 
Ook ik heb last van exact hetzelfde probleem. Alleen is bij mij systeemherstel nooit geactiveerd. Ik weet het: dom. Maar ik zit er dus nog mee. Wie weet raad
 
Indien je het met een spybot niet weg kunt krijgen kun je mayb een log geven van hijackthis. Bepaalde leden op dit forum weten raad met deze log en kunnen zow bekijken wat er niet thuishoort op je comp en mayb zit dan dat probleem van jou er ook tussen en dan kun je dat zow verwijderen uit het register.

nog een oplossing zou zijn om IE even opnieuw te installen....
 
Sorry, ik ben nog een leek, want dat eerste advies is voor mij acradaba. Maar IE opnieuw installeren kan ik proberen.
 
Is deze al opgelost of niet? Vraag staat al als opgelost namelijk.
 
Nee, niet mijn probleem. Wel van degene die starte
 
OK, download SpyBot Search & Destroy hier
http://security.kolla.de/index.php?lang=en&page=download
Installeer het programma, en doe bij de knop Online de update. Laat daarna het programma je PC scannen en verwijder alles wat hij vindt. Je zou nu van de MySearchNow toolbar af moeten zijn.

Hier even je PC herstarten en vervolgens download je HiJackThis hier
http://www.tomcoyote.org/hjt/
Laat het programma je PC scannen en plaats de log ervan even hier.

Wat Gezina hierboven zegt kan je ook doen, je mag ook in die topic je HiJackThis log plaatsen na het draaien van Spybot, mag ook hier
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan