msn

  • Onderwerp starter Onderwerp starter ego
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

ego

Gebruiker
Lid geworden
26 apr 2010
Berichten
7
hallo

als ik een audio gesprek wil voere dan krijg een fout melding Messenger is op dit moment niet beschikbaar. Probeer het later opnieuw. (0x80ee000c)
ik heb gisteren msn verwijderdt en opnieuw geinstaleerd hij deed het voor heel effetjes nu krijg ik weer de zelfde foutmelding
 
Error in MSN bij videogesprek (0x80ee000c)

Hi, als je ff op die foutmelding door had gezocht op google zou je hier op uitkomen:
http://lmgtfy.com/?q=0x80ee000c

En bij het 2de record staat meteen een hele waslijst met mensen die dit problemen ook hebben (http://www.vistax64.com/live-messenger/207490-windows-live-messenger-2009-error-code-0x80ee000c.html).

Op dit topic is geen antwoord te vinden op het probleem. Dus als je dan verder kijkt kom je hier op uit:
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20090102073251AANPJzi

Hier staat dat je voor dingen als whiteboard, webcam etc. Universal Plug and Play nodig hebt. Dit is afgekort met 'UPnP'. Dit moet je op de een of andere manier kunnen inschakelen via je router. Als je niet weet hoe je dit kunt instellen kun je het hier vragen. Meld dan wel je routernaam erbij.

Maar let op als je UPnP op je pc toelaat! UPnP is een protocol dat de pc toegang geeft automatisch een poort te openen. Hierdoor kan je pc benadert worden vanaf buiten je netwerk. Als je een virus op je pc hebt staan kan deze UPnP gebruiken om een poort te openen en is je hele thuisnetwerk in gevaar. Als je niet zeker bent over UPnP kun je beter je ouders vragen voor hulp (tenzij je niet meer bij ze woont ;)).

Btw, met een titel als 'Msn' kan men niet veel. Probeer een korte inhoud van je topic te geven in je titel. Zo kunnen andere gebruikers van dit forum ook meer.
Tip: "Error in MSN bij videogesprek (0x80ee000c)"
Gr. Kayle
 
Welkom op Helpmij.:)

1x je vraag stellen is voldoende, deze past prima bij je andere topic';
http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php?t=527627

Daarvan kun je de status weer terug naar "Niet opgelost" zetten.

Deze sluit ik.
slotje.gif


PS graag de volgende keer even een betere titel verzinnen.;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan