muis

  • Onderwerp starter Onderwerp starter snaak
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

snaak

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
5 mrt 2002
Berichten
1
Ik ben bezig voor het dorp een aantal 400 mhz computers klaar te stomen en een ervan geeft windows 98se aan dat de muis kan worden aangesloten.Dat werkt dus niet en nu zou ik um graag op een compoort aansluiten Hoe doe ik dat (stekker verloop heb ik al)vermoedelijk is de ps poort stuk
 
Of je moet in het Bios nog opgeven dat ps/2 op enabled moet staan.
 
In principe hoef je geen "handelingen" te verrichten wanneer je '98 als OS hebt en de muis (op een compoort) is aangesloten voordat je begint met installeren.

't kan een klein "hikje" wezen, kijk eens in apparaatbeheer wat daar over de compoort(en) cq. de muis wordt gemeld....... ok of error.

Als je de muis nog niet eerder aangesloten hebt gehad: muis erin, machine aanzetten en als het goed is werkt het automatisch.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan