muziek uit het spel halen

Status
Niet open voor verdere reacties.

DVDBAKKER

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
10 jun 2005
Berichten
4
hallo
ik wil graag de muziek van nfs underground op een cd zetten.
nu heb ik de 2 cd's van het spel in de windows verkenner geopend,maar ik zie nergens file-tjes wat op de muziek kan duiden.
dus is er iemand die hier iets van weet?
alvast bedankt
 
Uitpakken met een programmaatje?

Ik heb het spel zelf niet, dus ik weet niet of er gebruik gemaakt wordt van zogenaamde .pk3-bestanden.

In sommige spellen die ik zelf speel, komen deze bestanden wel voor en bevatten allerlei informatie zoals onder andere geluid/stemmen en muziek.

Voor pk3-bestanden kun je bijvoorbeeld 'Dragon Unpacker' gebruiken.

Je kunt ook kijken (misschien is het een gokje) welke bestandstypen er veel gebruikt worden (vaak ook vrij groot) en dan naar http://filext.com/ gaan.

Daar kun je dan de extensie invullen en kijken of er programma's in de lijst staan, die geassocieerd worden met dat type bestand.
 
AST bestanden

Ik heb gezocht naar grote en veel voorkomende bestanden, en nu blijkt er een mapje sndstreams te zijn waarin een aantal AST- bestanden staan.
Dit zouden soundstreams kunnen zijn.
AST bestanden komen van "Astound Multimedia".
Er stond ook een linkje naar dat bedrijf, maar de site wilde niet opennen.
Bij Google kwam ik met AST betanden niet verder.
Weet er mischien iemand hoe je AST bestanden kan openen?
 
Nee, helaas.

Hier --->http://filext.com/detaillist.php?extdetail=ast&Submit3=Go! kun je wel zien dat die bestanden van Electronic Arts zijn van Need for Speed. Staat alleen geen programma bij.

Als de muziek die je leuk vindt, nummers zijn van bekende artiesten (en dus niet speciaal door een componist gemaakt voor dit spel) dan kun je er wellicht wat over vinden op google of de site van NFS (misschien bestaat er ergens een overzicht van de artiesten/nummers). Of een NFS-forum?

Of ---> http://www.google.nl/search?hl=nl&q=nfs+forum+music+songs&meta=
 
meestal zijn de soundtracks van games/films gemakkelijk te verkrijgen via p2p proggie's.
;)
 
dank je viper
heb inderdaad al via kazaa enkele nfs nummers gevonden.:thumb: :thumb:
 
Wat je ook kunt doen is de nummers gewoon op je PC opnemen, je kunt het zo instellen dat ie gewoon opneemt wat er zich op je PC afspeeld, dus niet via microfoon ofzo :D
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan