Muziekvraag in Windows phone 8.1 (Lumia 630)

Status
Niet open voor verdere reacties.

mavaros

Gebruiker
Lid geworden
13 sep 2003
Berichten
894
Hallo,

Om te beginnen.

Ik zet deze vraag in het O.S. deel, omdat ik een Lumia 630 telefoon heb. Deze draait op W 8.1. Alles in deze telefoon ademt controle van Microsoft uit, en het werkt super met mijn ander windowsspul.

Ik ben echter een pasgeborene in de wereld van de mobiele telefoons uit de 21e eeuw. Op Windowsgebied draai ik al lang mee, dus vanuit die wetenschap denk ik. Nu bots ik op vervelende sh#t.

Hoe kan ik meer dan een muzieknummer achter elkaar draaien. (Hele albums/zelfbouw.) Ik ben nu al een halve dag bezig, maar het lukt me maar niet. Meerder nummers selecteren gaat prima, maar daarna kan ik alleen verwijderen, sharen of downloaden. Niet alles afspelen, random, repeat te vinden.

Dus als ik nummers selecteer, dan kan ik niets afspelen.

Wie kan me helpen, want ik heb mijn poot gebroken, maar moet wel naar de supermarkt. Met muziek gaat deze martelgang beter.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan