• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Naam gebruiken binnen een macro

Status
Niet open voor verdere reacties.

Gert Bouwmeeste

Verenigingslid
Lid geworden
28 nov 2007
Berichten
827
Hoi,

Ik heb een naam gedefinieerd (Gevonden) die verwijst naar het bereik =VERSCHUIVING(Resultaat!A10;0;0;AANTALARG(Resultaat!$A$10:$A$65000)-1;1)

Ik wil in een macro afvangen dat, als in het bereik van Gevonden wordt geklikt, dat dan de macro een actie uitvoert.

Ik had deze code bedacht:
Code:
Private Sub Worksheet_SelectionChange(ByVal Target As Range)
    If Not Intersect(Target, Range("Gevonden")) Is Nothing Then .....

Maar die werkt niet. Ook If Not Intersect(Target, Gevonden)) Is Nothing Then ..... werkt niet.

Kan dit wel en zo ja hoe?
 
Code:
If Not Intersect(target, Range(gevonden)) Is Nothing Then

Deze had je nog niet.

Cobbe
 
Code:
If Not Intersect(target, Range(gevonden)) Is Nothing Then

Deze had je nog niet.

Cobbe
Cobbe, de aanroep van een NamedRange in VBA doe je altijd tussen de dubbele quotes tussen de haakjes van het Range-object. Jouw voorstel klopt wel als 'gevonden' een VBA-variabele zou zijn.

Gert Bouwmeeste, Kan je de naam WEL in een formule in je sheet gebruiken? Ofwel, doet je formule het wel?

Groet, Leo
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan