NAV Systemworks problemen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Heksemie

Gebruiker
Lid geworden
28 aug 2004
Berichten
31
:confused: Ik heb NAV2004 +SystemWorks/Utileties met daarop oa. Norton Speeddisk en DiskDoctor sinds enige weken op m'n Pc hetgeen prima werkte.
Als ik nu één van beide gebruik lukt het niet meer (zomaar opeens) en start het tientallen keren op "wegens schrijven naar C" ? ? ?
Ik heb geen p2p of dergelijke dingen.
Sinds dat probleem gaan ook de icoontjes op de taakbalk (Links) om de minuut een seconde aan/uit.
Heb reeds gedefragmenteerd,ook in veilig.
Zone-alarm af,NAV af enzv....
Adware-Spywareblaster-Stinger vinden niets....?
Iemand een idee wat steeds naar C schrijft waardoor die Norton tools niet kunnen lopen:o

Thanks Folks !

Systeem Win ME
 
Thanks Tanja maar is er niemand die het wat simpeler kan oplossen,ik ben niet zo'n krak met dat in log te plaatsen.
Iemand een ander voorstel misschien ?
Hoe kan ik vinden wat steeds naar C schrijft ?

Greetz
 
Je zou nog een online virusscan kunnen proberen. Het feit dat je virusscanner het niet meer doet is toch vaak een teken dat je besmet bent geraakt.

Hier kun je een online virusscan doen http://www.housecall.nl/housecall/housecall_tiscali_explorer.asp

En anders hier http://virusscan.nl.nu/

Daarna raad ik je toch aan om je te verdiepen in die spyware links, aangezien dat probleem tegenwoordig inmens groot is. Je ontkomt er toch niet aan om in de (nabije) toekomst een log te moeten plaatsen, omdat je pc of internet dan totaal niet meer wil doen wat jij wilt.;)
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan