Navigatie in de auto op een pc/harddisk

Status
Niet open voor verdere reacties.

Harmen007

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
1 nov 2006
Berichten
3
Hallo allemaal,

Ik heb een vraagje en heb het idee dat ik hier goed zit.
Ik kan aan een autoradio komen met touchscreen. Daar zit ook een harde schijf in.
Mijn vraag is zou ik op die schijf navigatie software kunnen zetten en dat laten werken met een gps ontvanger ???

Zo ja heeft iemand tips ???

Bvd Harmen
 
Dat ligt aan het feit of er een besturingssysteem in de radio aanwezig is en zo ja, welk besturingssysteem. De meeste navigatiesoftware kan draaien op windows ce meen ik.
 
Het is een Kenwood radio. Omdat ik em niet heb weet ik dat niet echt. Maar zou het kunnen als dat er op zit en wat zou ik daar dan voor nodig hebben ??
 
Aangezien je het type niet weet wordt het wat moeilijk om te zeggen of zoiets kan. Ik vermoed zelf dat het niet mogelijk is om een pda/pc navigatiepakket er op te zetten.
Ik kan me ook niet voorstellen dat er een aansluiting op zit voor een gps-ontvanger.
probeer eerst achter het type van de radio te komen, dan kun je op Internet naar de specificaties kijken en zien wat er allemaal mee kan (en niet kan).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan