Navigatie software voor mijn compaq ipaq 3835

Status
Niet open voor verdere reacties.

Maiwand

Gebruiker
Lid geworden
26 jan 2004
Berichten
90
hallo,

sinds kort heb ik een ipaq aangeschaft. er stond tomtom 5 op met het kaart van benelux maar ik van heel europa dus had ik tomtom 6 gedownload maar wat blijkt dat dat niet op mijn PDA kan. tenminste is mij verteld maar mijn vraag is of iemand mij kan helpen met een andere goede navigatiesoftware zoals de tomtom maar dan met kaarten van heel europa!??

Mvg Maiwand
 
op 1 gb kaartje kun je heel europa kwijt.
 
Let op, je mag wel geholpen worden met de software werkend te krijgen maar er mag je niet verteld worden waar je software waar een licentie op rust kunt vinden (anders dan in een winkel)

Bij mijn weten bestaat er namelijk geen gratis navigatiesoftware.
 
ik heb tomtom 5 plus benelux map gekocht in een winkel maar kan ik op me ipaq de tomtom6 versie niet erop zetten?
 
Als je tomtom 5 hebt kan je volgens mij wel een upgrade naar tomtom 6 kopen. Ik denk niet dat je gratis kan overstappen naar versie 6.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan