Nero 8 zet de tracks in de verkeerde volgorde...

Status
Niet open voor verdere reacties.

Raymond K

Gebruiker
Lid geworden
18 jun 2006
Berichten
69
Al geruime tijd heb ik een probleem met een cd branden met Nero 8.
Als ik een map met muziek selecteer om te branden, en er staan bijvoorbeeld 12 nummers in deze map (genummerd van 1 t/m 12), dan plaatst nero track 12 als eerste, daarna 1 t/m 11. Handmatig is dit wel aan te passen maar waarom doet nero dit niet gelijk in de juiste volgorde. Ik heb nero 8 enige malen opnieuw geinstalleerd maar zonder resultaat. Ook op mijn laptop heb ik dit probleem. Het is een legale versie. Ook heb ik dit probleem bij Nero aangekaart maar zonder resultaat.
Bijkomend probleem is dat al ik naar nero coverdesigner een hoesje wil printen met de tracklijst, dan drukt hij geen artiest af, wel het nummer, track en tijd.
wie kan mij helpen?
Alvast bedankt voor het meedenken,

met vriendlijke groet,

Raymond
 
Ik heb weliswaar een lagere versie Nero, maar volgens mij is deze optie niet veranderd.
Klik eens op de plek waar de pijlpunt naartoe wijst.
 

Bijlagen

  • Presentatie1.jpg
    Presentatie1.jpg
    78,7 KB · Weergaven: 85
Tot zover gaat bij mij alles goed, maar de artiest komt niet op de cover bij coverdesigner, wel in de lijst die jij weergeeft.
 
Als je slim bent selecteer je van onder naar boven ipv. van boven naar onder, en sleep dan de selectie naar Nero.

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan