niet alle pagina`s te openen

Status
Niet open voor verdere reacties.

hreisch

Gebruiker
Lid geworden
7 sep 2003
Berichten
289
als ik inlog op "mijn tele2" om mijn rekening specificaties te openen wordt deze pagina niet altijd geopend.
ik heb dit op diverse pc`s uit geprobeerd XP / vista IE7 / IE8 / Firefox met zoals je ziet diverse OS enn internet browsers,
ook als ik cookies en internet geschiedenis opruim werkt het niet terwijl ik dus op andere PC`s het wel kan openen.
dit waren wel telkens divesre locatie`s dus ik heb het ook geprobeert met virus scanner uit en firewall uit, maar met het zelfde resultaat.
opzich werkt het dus wel want ik kan de pagina`s dus wel openen maar vooral thuis lukt het niet.
iemand een oplossing of komt dit bekend voor.
 
Mod edit voor Webservice Tele2

Er is eerder aangegeven dat eerst toestemming gevraagt dient te worden bij het bestuur voordat er gegevens van onze leden mag worden gevraagt. Een aanvraag is bij het bestuur niet bekend en zolang zullen berichten van jou worden verwijderd.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
kan er uitgelegt worden welke informatie ik vraag over leden.
Mijn vraag is vrij algemeen en niet direct gesteld aan of over iemand.
dus ik neem aan dat dit een vergissing is van de moderator.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan