Nieuw systeem nodig

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Rolf1
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Rolf1

Gebruiker
Lid geworden
4 dec 2007
Berichten
8
Hallo,

Ik ben van plan om een nieuw system aan te schaffen. Mijn ogen zijn gevallen op systeem:

http://www.computer-land.nl/ProductDetails.aspx?en=NS00659852

Wat is jullie mening hierover?
Mijn volgende vragen:

1. Ik ben geen fanatieke gamer maar vind het wel leuk om een keer een leuk/goed spel te spelen.
2. Er zit geen besturing systeem bij. Ikzelf heb XP nog. Kan ik XP hierop gooien.
3. Kan ik mijn HD van mijn oude systeem hierop aansluiten als back-up?

Ik ben geen computer expert, is er iemand die een vergelijkbaar systeem kan samenstellen? Deze kaart lijkt me wel wat:

http://www.alternate.nl/html/shop/productDetails.html?artno=jbxxkd&baseId=214709

Bedankt alvast!
 
Hey,

Dit hangt er volledig van af wat je er mee wilt gaan doen. Doe je veel bellastende dingen met je pc? Er zit een quadqore in wat mij een beetje overkill lijkt? Een goede dual-qore is prima. Tevens kan je voor die prijs een sapphire 3870 kopen. Prima om te gamen:
http://tweakers.net/pricewatch/173428/sapphire-hd-3870-512mb-gddr4-pci-e.html#tab:prices

Over je xp vraag. Dit kan volledig:thumb: Gewoon cd erin duwen en installeren;)

Je kan je oude hd hierop waarscheinlijk als backup aansluiten. Hangt er ook een beetje vanaf wat voor aansluiting het is IDE, SATA? Ga er maar vanuit dat hij er gewoon in gaat:thumb:

mooie pc voor een net prijsje;)
 
In die computer van computerland, zit 4Gb intern geheugen. waarschijnlijk heb jij de gewone xp en niet de 64-bit versie. Als je geen 64-bit versie hebt kan je maar tot 3.2 GB intern geheugen gebruiken. miss is alternate.nl een goed optie daar kan je je computer helemaal samenstellen naar jou wensen en hoef je dus niet te betalen voor overbodige dingen;).... wat dus nu een beetje het geval is.
 
ligt er ook an wat voor games je wilt spelen, als je echt de nieuwste games wilt spelen raad ik je toch aan voor een betere gpu te gaan
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan