nieuwe laptop 400~500 euj

Status
Niet open voor verdere reacties.

GrizWaldo

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
16 sep 2015
Berichten
4
hoi,

Ik ben op zoek naar een laptop tussen de 400-500 euro. Ik wil deze laptop gebruiken voor o.a. Skyrim, League of Legends, Photoshop, Illistrator, google Sketchup en een beetje rond surfen op het web. Kunnen jullie mij helpen?

Gr, Griz Waldo
 
Voor een beetje notebook is het budget vrij laag, voor games heb je vaak een 3e party grafische kaart nodig en om te renderen een wat betere CPU die je niet met dat budget krijgt.
 
Ah jammer, helaas. Aan wat voor budget moet ik dan denken? Ik wil natuurlijk wel voor een dubbeltje op de eerste rang zitten. Daarbij hoef ik niet op high quality settings te spelen, low of very low mag ook. Heb je misschien een link(s) naar een laptop waar ik dan iets aan heb?
 
Dus voor zo'n 700 ballen moet het lukken? Dan spaar ik nog even door!:D

Edit:
Links met voorbeelden?
 
Laatst bewerkt:
Nee die heeft geen "losse" videokaart, enkel een geïntegreerde GPU in de processor. Je moet dus er op letten of dat er een dedicated GPU aanwezig is.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan