Nieuwe netwerkkaart

Status
Niet open voor verdere reacties.

gast0561

Gebruiker
Lid geworden
20 dec 2011
Berichten
194
Hallo,


Ik gebruikte altijd een USB Netwerk adapter, maar die is kapot gegaan. Ik heb dus een nieuwe nodig, maar ik wil het wel graag goed doen. Ik wil dus graag een PCI-e netwerkkaart. Deze leek mij wel goed: http://tweakers.net/pricewatch/306459/tp-link-tl-wdn4800.html in gedachten, maar ik weet niet zeker of die op mijn moederbord past. Ik denk 't wel maar ik wil het even zeker weten. Mijn moederbord is een Asrock 990FX Extreme3: http://www.asrock.com/mb/AMD/990FX Extreme3/. Is deze netwerkkaart ook goed? Dit is misschien een domme vraag maar ik vroeg me af of er ook een netwerkkaart met Bluetooth gecombineerd is, zodat ik mijn muis en toetsenbord daar ook op aan zou kunnen sluiten. Als jullie een betere netwerkkaart weten hoor ik het graag.

Alvast bedankt.
 
Deze kaart gaat op je moederboord passen. Het is als ik het zo zie een prima kaart, en door de 3 antennes zal hij ook prima bereik hebben.
Er zijn ook kaarten met Bluetooth en wifi gecombineerd, al zou ik zo geen voorbeeld kunnen noemen.

p.s.
Persoonlijk heb ik slechte ervaringen met PCI wifi kaarten, vaak loopt na een paar uur het systeem vast. Ik ken genoeg mensen die dit probleem niet hebben, maar er zijn er ook die het probleem wel hebben. Zelf raad ik daarom meestal USB wifi adapters aan.
 
Bedankt voor je reactie. Ik ga 'm vandaag bestellen want ik heb er veel goede dingen over gelezen.:)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan