nieuwe videokaart

Status
Niet open voor verdere reacties.

gangkill

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
21 sep 2006
Berichten
2.283
mijn pa heeft een nieuwe computer gekocht een dimension 3100 en daar zit een waardeloze videokaart welke videokaart adviseren jullie hij moet niet te duur zijn, maar je moet er wel redelijke games mee kunnen spelen.
 
rond de 120 euro redelijke games zijn dat je guild wars helemaal zonder lage kan game wat nu niet met deze videokaart kan
 
Heeft dat moederbord nog een AGP aansluiting of PCI-e?
 
Beide genoemde kaarten zijn prima om te gamen, maar vergeet niet dat:

- de Celeron processor waarover je PC beschikt niet bepaald een game-monster is
- er standaard maar 512mb geheugen in je PC zit, en dat is ook aan de krappe kant
- je er zeker van moet zijn dat je voeding goed en sterk genoeg is voor dergelijke kaarten
 
en dat doe je door?
mijn computer kennis is niet zo goed :( :confused:
 
Type geheugen PC3200 (400MHz) DDR SDRAM

dat is jou ram geheugen, DDR PC3200,

Dan zou je deze erbij kunnen kopen http://www.alternate.nl/html/productDetails.html?artno=I9ID82 , of op de site van dell kijken voor een identiek bankje (zelfde als jij nu erin heb zitten)


Je zou ook 512 bankje wat je heb verkopen op marktplaats, voor 25 a 30 euro, en vervolgens http://www.alternate.nl/html/productDetails.html?artno=IAID7A kopen, zijn 2 identieke bankje van elk 512 mb, dus in totaal 1024MB (in dual channel opstelling), je zou ook voor 2GB kunnen gaan maar is duurder,
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan