Nintendo Ds Fire Card

Status
Niet open voor verdere reacties.

elferen111

Gebruiker
Lid geworden
8 jan 2008
Berichten
89
Hoi,

Ik heb sinds kort een Nintendo DS Fire Card voor me Nintendo DS:p
Dat is een kaart waar je allemaal bestanden op kan zetten zoals: Filmpjes, Foto's etc. die je dan op je DS kunt bekijken.
Maar nu weet ik niet waar dat dingetje in me computer moet... (ofterwijl hoe ik die filmpjes erop zet) Het is een iets groter schijfje dan SD Kaart.

Weet iemand hoe ik daar mijn bestanden kan opzetten?
Alvast bedankt,:cool:
 
Is dat niet het kaartje wat in je DS moet?
Ik heb een R4DS kaartje, daar gaat een micro sd kaartje in.
Toen ik die kocht kreeg ik een micro sd USB reader erbij.
Die stop je in de Pc -> Msd kaartje erin -> en alles erop zetten. -> in het R4DS ''spelletje'' kaartje doen en spelen maar!

Zat er niet bij jou bij!?
 
past hij niet in je kaartlezer (als die in de pc zit..)?? zoniet dan zou ik kijken of er een usb kaartlezer voor is..
 
ik heb hem in china gekocht zonder iets er stonden al 20 spelletjes op:evil:
 
dan denk ik dat die spellen (en de firmware) ook in het chinees zijn xD maar anders zou ik als ik jou was even in de winkel kijken naar een SD kaart lezertje ;)
 
Problemen Ds Fire Card

Hoi,

Je hebt een Ds Fire Link nodig om de kaart te kunnen formateren, of om spelen op de kaart te kunnen zetten. Kijk eens op www.flashnds.nl voor een uitleg.
 
antwoord

bij een ds fire kard heb je 3 voorwerpen gekregen:
-kaartje voor ds poort
-kaartje voor gba poort
-een usb draad aansluiting

als je één van de dingen niet hebt kan je er geen spellen op zetten!!!

1 stop allebei de kaartjes in je nintendo ds!
2 in het kaartje van gba zit een gaatje, daar kan je het snoertje insteken.
3 steek het andere eind in de usb poort.
4 zet nu je ds aan en druk op: "usb mode"
5 nu kan je spellen kopieren naar de usb schijf waar je ds mee aangesloten is.

oja: natuurlijk is het kaartje dus te groot voor de sd poort!

heb je nog problemen? mail me dan: svenkoedoot@live.nl:p
 
Ds

Ik heb een soortgelijk probleem. Heb altijd spellen kunnen kopieren naar het kaartje. Plotseling gaat dit niet meer. Wanneer ik de ds, via de kabel, verbind met de computer, Hem aanzet en op het touchscreen tik, dan verschijnen de spelletjes en niet het usb menu. Ik kom dus niet in het menu om spellen te vervangen voor andere spelletjes.
Welke oplossing is hiervoor?

Oplossing heb ik zelf al ontdekt. Een beetje geduld doet wonderen.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan