Norton antivirus werkt niet meer

Status
Niet open voor verdere reacties.

RotoBert

Gebruiker
Lid geworden
6 nov 2003
Berichten
8
Ik heb vorig jaar via een pc-project een computer aangeschaft,de hp-pavilion met windows xp.
Hierop was ook voorgeinstalleerd Norton antivirus 2002.
Na afloop van mijn abonnement heb ik me weer opnieuw aangemeld (tegen betaling) en kon daarna alle
upgrades weer binnenhalen.
Vorige week kreeg ik problemen met de pc en kon windows niet meer starten en heb windows xp weer opnieuw geinstalleerd. Wel aangegeven met behoud van alle andere programma´s. Alles draaide toen weer goed,maar nu krijg ik Norton antivirus niet meer aktief,terwijl het programma en ook een icoon op het buroblad,wel aanwezig is.
Wanneer ik hierop klik,krijg ik de volgende melding:
Norton Integrator kan het huidige kader van de klasse niet starten. Controleer of u de integrator rechtstreeks hebt uitgevoerd.
Ook via hun helsite kom ik er niet uit.Ik heb nl. een progr. gedownload die dit probleem moest oplossen,nl.
LSClean. Dit helpt ook niet. Voorheen stond Norton antivirus ook onder in de taakbalk,nu ook niet meer.
Wie weet hier voor de oplossing?
Met vr.gr. Bert Regenspurg
 
Welkom op helpmij.

Het lijkt me het best NAV te verwijderen en opnieuw te installeren op je computer. Wil je dat niet dan is het handig even wat andere reacties af te wachten. Misschien weet Saldos als Norton specialist een oplossing.
 
RotoBert,
Je moet toch altijd norton even verwijderen voordat je een upgrade doet in windows.

Kijk of deze artikelen je probleem oplossen:

http://service1.symantec.com/SUPPOR...88256c4b007bd923?OpenDocument&src=bar_sch_nam

http://service1.symantec.com/SUPPOR...85256800004f8c2d?OpenDocument&src=bar_sch_nam

Maar de makkelijkste manier om je probleem op te lossen in jou geval is even de RNAV2003.exe te gebruiken om norton te verwijderen en daarna opnieuw te installeren. RNAV kun je vanaf hier downloaden:

http://service1.symantec.com/SUPPOR...88256ace0076cc02?OpenDocument&src=bar_sch_nam
 
Norton Antivirus weer aktiveren

Wim en Saldos bedankt voor jullie reactie. Norton Antivirus draait weer op mijn pc. Maar eerst even een reactie. Alvorens jullie adviezen op te volgen heb ik eerst Symantec via e-mail benaderd en kreeg bericht terug dat ik HP hiervoor moest hebben,daar ik pc en software van hen had betrokken.Alleen na ruim een jaar heb ik geen garantie meer.Veel heb ik niet aan HP gehad,heel jammer dat zij je dan een beetje in de kou laten staan,helaas,maar dit terzijde..
Want het is namelijk zo,en dat heb ik hen ook duidelijk gemaakt,dat toen mijn pc (via pc-project),werd geleverd er geen cd-roms van de geinstalleerde software bij zaten,deze stonden apart op mijn harde schijf waar ik normaliter niet bij kan komen. Bij een evt.her-installatie wordt deze software weer automatisch herplaatst.Dat dacht ik ook van NAV.Deze stond er wel op,maar ik kreeg deze niet meer aktief.Vandaar de vraag via jullie site.
Ik heb toen het advies van Saldos opgevolgd en NAV van de harde schijf verwijderd. Via een collega heb ik NAV via cd-rom weer geinstalleerd en werkt nu weer naar behoren.

Bert Regenspurg
 
Mooi zo RotoBert. Blij dat het weer werkt :-)

RotoBert,
want betreft het antwoord van Symantec is het zo dat jij een zogenaamde OEM Norton antivirus hebt.
Dit is wat bedrijven doen zoals Dell, HP, compaq en Packard Bell: ze kopen een paar oude lecenties van Symantec en installeren die dan op de computer die ze verkopen. Deze is meestal geldig voor 3 maanden in plaats van een jaar zoals met een volle versie van Norton.
Een OEM versie is dus zeg maar een oude versie van Norton antivirus die een beetje aangepast is door het bedrijf dat jou de pc heeft verkocht. Soms krijg je daar een CD bij van het bedrijf, maar meestal niet.
Een OEM versie is dus eigenlijk een probeer versie van Norton. En symantec wil dus eigenlijk dat je de volle versie koopt van ze nadat die 3 maanden afgelopen is.
Als je een probleem hebt met de OEM versie, dan kun je het probleem soms oplossen door iets aan te passen, maar soms moet je hem verwijderen (zoals in jou geval). En in dat geval wil Symantec dus dat je de volle versie koopt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan