norton antivirus

Status
Niet open voor verdere reacties.

ruijter

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
5 jan 2005
Berichten
1
Heb windows XP, Heb een nieuwe anti virus CD-rom gekocht in de winkel en wil het oude NORTON antivirus programma verwijderen en dat lukt niet waardoor ik de nieuwe niet kan installeren.:( )
Bij het verwijderen geeft het systeem een melding van "Er staat op dit systeem een product waarvoor Norton WMI update is vereist ". Bij het plaatsen van de nieuwe dicette geeft het systeem aan "verwijder eerst de aanwezige software en start de computer opnieuw". Hierdoor kom ik een ene vicieuze cirkel

20-jan: Ik heb de verwijderingsinstructies gedownload en uitgeprint. Om nu verder te kunnen wil ik er iemand bijhalen. Ik heb nl. windows XP en er is dus geen sprake van "eerdere versies". Behoudens een gebrek aan tijd zul je merken dat ik geen specialist ben.
 
Laatst bewerkt:
welkom op helpmij:) Ik heb de vraag verplaatst.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan