Norton geïnstalleerd, Mediaplayer doet het niet meer

Status
Niet open voor verdere reacties.

Ton Verbaandert

Gebruiker
Lid geworden
2 feb 2003
Berichten
6
Hoi helpmijers!

Sinds ik Norton 2004 geinstalleerd heb kan ik Windows Media Player en het configuratiescherm niet meer openen. Van alles geprobeerd: Mediaplayer verwijderd en opnieuw geinstalleerd, maar toen deed ie het nog niet. Norton verwijderen lukte niet omdat ik het configuratiescherm niet kan openen. Tenslotte toch Norton verwijderd op een andere manier, maar daarmee ook andere zaken verwijderd die niet gemogen hadden, wat met het opstarten problemen gaf. Toen deden de Media Player en het configuratiescherm het trouwens weer wel!
Vervolgens om de opstartproblemen te verhelpen Norton 2004 toch maar weer geinstalleerd. Maar nu is het probleem met de Media Player en het configuratiescherm weer terug! En Norton verwijderen lukt dus niet, ook niet vanuit de veilige modus.
Hoe los ik dit op?

Helpmij, help mij!
Groeten, Ton
 
Kan je bebruik maken van syateemherstel? Zo ja, zet je pc dan terug naar een moment voordat Norton 2004 werd geinstalleerd.
 
Leuk geprobeerd Wim, maar Windows 98 heeft geen systeemherstel. Ik zal het dus op een andere manier moeten doen helaas.

Groeten,
Ton
 
Omdat niet duidelijk was welk besturinssysteem je had vroeg ik ook of je er gebruik van kon maken. Helaas heb ik geen oplossing voor je.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan