NTFS partitie beschadigd, wel leesbaar

Status
Niet open voor verdere reacties.

bart2jes

Gebruiker
Lid geworden
6 jul 2006
Berichten
139
Hallo allemaal,

Een tijdje terug is mijn NTFS partitie van 900GB beschadigd. Ik had hiernaast nog enkele partities waar onder andere Ubuntu op staat, welke ik nu als OS gebruik.
Nu zou ik graag weer Windows 7 willen installeren, echter zit ik met een probleem: windows setup herkent de NTFS partitie niet, en vanuit Ubuntu 9.10 kan ik wel op deze NTFS partitie schrijven en lezen, maar ik kan hem niet verkleinen.
Aangezien de data op mijn NTFS partitie niet verloren mag gaan is formatteren geen optie. Ook heb ik geen harde schijf die groot genoeg is om de betreffende 500GB tijdelijk vast te houden.
Ik heb al wel verschillende middelen gebruikt vanuit Ubuntu om NTFS partities te reparen, maar het mocht niet baten. Ik heb inmiddels geprobeerd boot-sectoren te herstellen, MFtabellen te reparen en verschillende automatische checkdisks gebruikt.
Iemand die nog een idee heeft hoe ik me uit deze situatie red??(A)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan