Nu al op het max. gebruik Internet

Status
Niet open voor verdere reacties.

JanFilarski

Gebruiker
Lid geworden
26 apr 2014
Berichten
632
Hallo Allemaal

Ik ben nieuw bij Simpel, op 21/5/2015 is mijn abonnement ingegaan.
Het bekende abinnement
50 plus 50 belminuten
500 plus 500 Mb internet
en SMS gebruik is vrij

Nu is het zondagavond 31/Mei en mijn (voor deze maand toegewezen) Internet gebruik is volledig op, d.w.z. de Mb´s die voor deze maand aangeboden 354Mb, werden want ik heb natuurlijk wel 1000Mb ingekocht.

Is het nu zo, dat de 1000Mb - 354Mb = 646Mb waar ik nog recht op heb, morgenochtend (1 Juni) ingaan?

MVG
Jan Filarski
 
Laatst bewerkt:
Hallo Jan,

Hier heb je wat dingetjes om te lezen. Ik heb het niet verder gelezen. Klikje

Groet Manamana
 
Je mag je overgebleven MB's niet mee nemen naar de nieuwe maand.

Dat is het hele punt.
Daarom heb ik "maar" 500 MB genomen, want ik doe bijna alles op wifi. Ik maak elke maand 100 soms 200 MB op. Dus eigenlijk zou ik nog een stap lager kunnen.
Buiten gaat mijn phone wel automatisch op het abonnement over, want buiten als ik de honden uitlaat, is er geen wifi in de buurt. Maar ik doe niets buiten met mijn phone. Dus ja.
 
Laatst bewerkt:
Omdat je nieuwe abbo midden in de maand mei is in gegaan worden je MB's gecompenseerd.
Dus je krijgt niet meteen de volle MB's. de volgende maand juni krijg je wel alle MB's dus "vandaag!"
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan