OE hangt een tijdje bij opstarten

Status
Niet open voor verdere reacties.

verhoog

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
7 nov 2001
Berichten
3.143
WinXP, OE6

Sinds een paar dagen is er iets vreemds aan de hand. Bij het opstarten van OE krijg ik het normale blauwe OE opstartschermpje te zien, alleen bij ie hier op hangen. Het duurt een seconde of 10-15 voordat het programma daadwerkelijk opent, en tot die tijd is er af en toe wat harddisk activiteit, maar niet veel.

In welke hoek moet ik dit zoeken? Ik heb de laatste tijd geen aanpassingen gedaan in OE. Verder gebruik ik MailWasher, dus er zullen naar ik aanneem ook geen rare mailtjes zijn binnengekomen.

Vast bedankt.

Fred
 
Hebt ge niet een mailtje vastzitten in Post uit dat hij niet verstuurd krijgt?
Maak anders alles leeg en probeer dan eens.
Kijk eens bij de eigenschappen van internet expl. of oe6 nog je standaard prog is voor de post. (dat is bij email).

veel succes


Jean
 
Hi Jean,

Er staat niets in de outbox.

Alles leeg maken vind ik niet zo'n goed plan, ik wil niet alles kwijt zijn. Maar er staan slechts een paar mailtjes in de inbox, de rest is gearchiveerd in zelf aangemaakte mappen, zoals altijd. Verwijderde items wordt automatisch leeggemaakt bij afsluiten.

OE6 is idd nog mijn standaard emailprogramma.

Het duurt trouwens geen 10-15 sec voordat ie opstart, maar meer 25-30 sec.

Iemand anders ng ideeën??

Fred
 
Heb je toevallig onlangs msn uitgeschakeld of verwijderd?

Doe dan het volgende :

Rechtsklik op je bureaublad of in een map, en kies Nieuw/Tekstdocument.
Kopiëer nu de volgende vetgedrukte tekst, en plak hem erin.

Sla op als Msn.reg:


REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Outlook Express]
"Hide Messenger"=dword:00000002


Dubbelklik erop, en laat de inhoud van dit *.reg-filetje in je register invoeren.

Start eventueel even opnieuw op.

Dit ontkoppelt MSN van Outlook express

En anders op het forum kijken of er een oplossing voor je bij staat http://www.helpmij.nl/forum/search....d=605605&sortby=lastpost&sortorder=descending
 
Laatst bewerkt:
Je hebt gelijk Tanja, daar kan het mee te maken hebben. Ik MSN geïnstaleerd, maar ik laat m niet mee opstarten. Ik gebruik het programma, en als ik er klaar mee ben, sluit ik het helemaal af.

Dus ik ga je oplossing proberen, bedankt zover.

Fred
 
Tanja, helemaal goed! :thumb:

Na importeren van de regkey doet alles weer normaal.
Thx.

Fred
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan