Office 2003 Exchange+ POP box -> Windows 7 Office 2010

Status
Niet open voor verdere reacties.

arjan de knalle

Gebruiker
Lid geworden
8 mrt 2007
Berichten
52
Hallo HelpMij lezers, ik heb al gezocht op Office 2003 naar 2010 en wat dingen gelezen maar mijn geval kan ik niet echt vinden.
Ik mag mij zelf gelukkig prijzen een werkgever te hebben die een prive mailbox toestaat, echter als deze lokaal staat. Ik ben nog gelukkiger geworden want ik krijg een nieuwe PC met Windows 7 en Office 2010 erop. Deze wordt neergezet, geconfigureerd op de server met Exchange. De vraag is, kan ik in Office 2010 mijn prive (office 2003 outlook.pst) gewoon importeren en deze dan koppelen aan een POP account, of eerst een POP account aanmaken en dan de outlook.pst overschrijven? Hartelijk dank alvast
 
Ja dat kan. Gewoon naast je exhange account kun je een pop account aanmaken. Die komt dan gewoon in een aparte sectie binnen outlook binnen.

Gewoon een accountje aanmaken. Mail nog niet ophalen. Dan de aangemaakte outlook.pst weggooien. Outlook opstarten. Die snapt dan niet waar de pst is en vraagt dat aan jou. Lekker browsen naar jouw PST en koppelen maar!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan