om de 10 minuten beperkte toegang fritzbox

Status
Niet open voor verdere reacties.

reneetje80

Gebruiker
Lid geworden
20 sep 2009
Berichten
21
Goede dag,

Ik heb met mijn laptop een hele vervelende foute instelling ( gok ik) en ik snap niet zo goed hoe ik dit kan maken.

Elke paar minuten ( ene keer duurt het korter als andere keer) valt mijn internet uit en heb ik beperkte toegang. Zodra ik dan even de verbinding verbreek en weer aanzet ( het gebeurde toevallig letterlijk nu ook weer even) dan heb ik weer internet.

Mijn vriendin heeft met haar laptop nergens last van, dus het ligt in mijn ogen dan niet aan de modem ( fritzbox for wlan 7340)

Ik zelf heb een acer aspire 7740g en vraag me waar dit aan zou kunnen liggen. Ik heb windows ultimate 32 bit er op en alle drivers staan er op die er zijn van de site van acer. ( waaronder ccc, catalys control center) Kan het zijn dat dit er iets mee te maken heeft? dat deze automatisch de verbinding beperkt?

Hoop dat iemand dit probleem herkent en uiteraard vooral een goede oplossing heeft, dit is redelijk vervelend omdat ik ook wel eens op spelletjes sites zit waar ik dan uiteraard ook vaak midden in een spel zit en dit gebeurd.

Mvg ( ik wilde het nu net gaan posten en 2e keer dat ik beperkte toegang had, dus binnen enkele minuutjes 2 maal)
 
Hoi,
windowstoets + pause/breaktoets>apparaatbeheer>rechtsklik op je Wlanadapter>eigenschappen>energiebeheer en kijk daar eens of er ergens vinkjes staan, zo ja alle vinkjes weghalen.
 
Laatst bewerkt:
Hoi,
windowstoets + pause/breaktoets>apparaatbeheer>rechtsklik op je Wlanadapter>eigenschappen>energiebeheer en kijk daar eens of er ergens vinkjes staan, zo ja alle vinkjes weghalen.


Geweldig er stond inderdaad een vinkje met dat deze mag worden uitgeschakeld om eventueel energie te besparen.

Ik ga er vanuit dat het is opgelost..

thnx
 
Hoop het voor je, kijk het eerst maar ff aan. Als het verder ok is dan horen we het wel. Dan mag je zelf de vraag op opgelost zetten. :D
Hoe?
(klik even op "zet status opgelost" in de donkerblauwe werkbalk, direct boven de beginposting v.d. site).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan