on-line webcam vanuit netwerk met sweex router

Status
Niet open voor verdere reacties.

kevinvs

Gebruiker
Lid geworden
7 jan 2002
Berichten
230
Hallo allemaal,

Ik zit nu helemaal vast met mijn router van sweex. Ik probeer een webcam die ik aangesloten heb op een pc in het netwerk op het internet te krijgen. Lokaal werkt het wel helemaal perfect door gewoon http://192.168.0.25:8080 in te typen. Maar wanneer ik het IP adres van mezelf intyp wil hij niet de webcam laten zien. Nu moet je hiervoor een virtuele server instellen in de router toch..? Dit heb ik gedaan, hij stuurt dus de poort 8080 door naar de pc waar de webcam op zit. Zo zou het volgens mij moeten werken.

Maar.. het werkt echt niet.
Ik gebruik als webcam server het programma "WebcamXP"
Mijn router is een Sweex Wireless router Annex-a.

Heeft iemand enig idee wat ik verkeerd heb gedaan?
Had op de site http://www.adslforum.nl/topic.asp?TOPIC_ID=9446 een FAQ gevonden voor de E-tech router (lijkt er heel veel op) maar zo werkt het dus niet :(

Kan iemand mij helpen?
Alvast bedankt,

Kevin

Ps. Probleem al gevonden, de firewall van de PC zat in de weg, die wou geen verkeer doorlaten vanaf het internet naar de pc. Toch bedankt :)
 
Laatst bewerkt:
Netwerk

Je zult waarschijnlijk niet alleen een poort moeten doorzetten in de router maar ook een ip adres.

je zult in de router moeten aangeven dat het interne adres van de webcam gelijk moet zijn aan het buitenadres van je provider.

Dit houd dan in als iemand jouw adres probeert aan te spreken dat jouw router er voor zorgt dat je van buiten af door gelinkt woord naar de webcam.

grtjs jjw
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan