onderbroken processen

Status
Niet open voor verdere reacties.

asdfghjk

Gebruiker
Lid geworden
4 apr 2011
Berichten
48
Als ik een programma probeer op te starten dan werkt het niet. Als ik dan bij taakbeheer kijk staat het proces er wel tussen en heeft het ongeveer een verbruik van 104 kb dat is natuurlijk niet goed. en als ik dan via taakbeheer, prestaties en dan broncontrole kijk staat er dat dit proces is onderbroken.

Er zijn dan twee oplossingen:
- pc rebooten, vaak kan ik het dan wel gewoon opstarten
- waar ik later achterkwam, op hervatten klikken. dan start het programma op de normale manier op en dan heb ik er verder geen last meer van.

weet iemand hoe het mogelijk is dat dit gebeurt, en hoe je het op kan lossen. want het is best vervelend. het is trouwens maar voor enkele programma's en opnieuw installeren werkt niet.
 
Welke programma's hebben dit probleem? Probeer eens te scannen met je antivirusscanner of met mbam.
 
programma's zijn er eigenlijk heel veel die ook verder niets met elkaar te maken. heb je een aanrader voor een gratis virusscanner, AVG free heb ik namelijk weinig vertrouwen in
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan