Ongeëncrypteerde mail onderscheppen Wireshark

Status
Niet open voor verdere reacties.

Virusbeatboxing

Gebruiker
Lid geworden
11 nov 2011
Berichten
41
Beste,

Op m'n school hebben we de opdracht gekregen om via Wireshark ons draadloos netwerk thuis te sniffen. Dit met het doel om een email te kunnen onderscheppen. Nu heb ik reeds een aantal pogingen ondernomen waarbij ik een mail stuur via outlook.com (HTTPS), Mail (Mac os x), Thunderbird (Windows) maar uiteraard zijn de mails hiervan allemaal geëncrypteerd.
Ik veranderde ook de settings om geen SSL e.d. te gebruiken, maar dan nog ging het niet.

Nu heb ik wel via Telnet succesvol de mail kunnen onderscheppen, toch is dit NIET de bedoeling om het via Telnet te doen. Het moet echt via een mail client gebeuren. Bestaan er toevallig email providers, of dergelijke, die onbeveiligd email verkeer toelaat. Dit is louter en alleen educatief en het email account zal slechts éénmalig worden gebruikt.

Of als er andere voorstellen zijn, shoot!

Thanks!
 
eigen mailserver even draaien? eventueel op virtual machine zetten dan kun je het sniffen e.d. allemaal op een enkele computer doen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan