Ongewenste e-mail

Status
Niet open voor verdere reacties.

fransmuijtjens

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
20 aug 2007
Berichten
1
Sinds enkele dagen krijg ik de volgende melding als ik e-mail in mijn ongewenste e-mail map wil voorzien de melding "afzender toevoegen aan de lijst van geblokkeerdeafzenders" :
het opgegeven e-mailadres of de opgegeven domeinnaam is ongeldig.

Dit zou betekenen dat ik deze ongewenste e-mails niet meer kan blokkeren.

Is niet erg prettig.

Weet iemand wat hier aan de hand is. Ik werk met Norton (up-to-date versie)
 
Werk je met Microsoft Outlook of Outlook Express, klik dan met je rechtermuisknop op het bericht waarvan je de afzender van wilt blokkeren, klik op 'Junk E-Mail' en dan op 'Add Sender to Blocked Senders List'.

De afzender wordt nu gewoon geblokkeerd binnen het mailprogramma zelf.
 
Outlook Express, klik dan met je rechtermuisknop op het bericht waarvan je de afzender van wilt blokkeren, klik op 'Junk E-Mail' en dan op 'Add Sender to Blocked Senders List'.
In Outlook Express lukt dit niet met rechtsklikken, wel via "bericht" en "afzender blokkeren".
 
Sorry, je hebt helemaal gelijk,:thumb: maar omdat ik nu Vista heb, en daar Outlook Express wordt vervangen door Windows Mail ben ik een beetje in de war, daar kan het namelijk weer wel.:)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan