ontoegankelijke mail

Status
Niet open voor verdere reacties.

hoogvlieger

Gebruiker
Lid geworden
1 okt 2000
Berichten
142
Ik heb een nieuwe pc met hierop XP.

Ik heb nu verschillende mailtjes met bijlage die ik niet geopend krijg, ik krijg de volgende melding;

MS heeft de volgende bestandsbijlage in deze bijlage ontoegankelijk gemaakt:install.exe
shopping.pps

Wat moet ik doen om deze bijlage te kunnen openen?
 
In Outlook Express, Extra/Opties, tabblad Beveiliging en haal daar vinkje weg bij Opslaan of openen van bijlagen die mogelijk een virus bevatten niet toestaan. Zorg voor een goede ge-update antivirus-scanner.

Gaat het om Outlook: *klik*
 
Install.exe lijkt me geen frisse bijlage.

Van wie krijg je de mailtjes?
 
Ga even in Outlook naar Extra-->Opties-->Beveiliging en haal het vinkje weg bij bijlage die mogelijk een virus bevatten.
 
Weet je van wie je die mailtjes ontvangen hebt? Net als M@rio denk ik dat install.exe niet te vertrouwen is. Bij een twijfelgeval gooi ik altijd de mail en bijlagen weg en vraag de afzender of hij de voor mij bestemde mail opnieuw wilt zenden, zodat er zekerheid is omtrent de herkomst. :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan