• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Onzichtbaar maken van invoergegevens

Status
Niet open voor verdere reacties.

NIh1IlO

Gebruiker
Lid geworden
4 feb 2003
Berichten
759
Gegroet specialisten

welke code moet ik gebruiken om de gegevens van een invoer (Inputbox) onzichtbaar te laten verschijnen op het scherm.
nGetal = Inputbox("Voer een getal in naar keuze").

Ik zou dus willen dat de gegevens niet zichtbaar worden weergegeven bij de invoer zodat derden eventueel niet kunnen zien wat er wordt ingevoerd.

Met beste dank op voorhand

nIh1IlO
 
bedoel je dat de invoer als ***** verschijnt, of dat je gwn niet ziet dat er in getypt wordt en dat het veld leegblijft?
 
Hoi Ilias

ik verkies dat de ingave verschijnt als ***** zoals bij het ingeven van een paswoord bijvoorbeeld.
Het is echter wel de bedoeling dat het invoergegeven naderhand kan gebruikt worden om er mee te rekenen (in de achtergrond en verwerkt in formules).
Hopelijk kan je er mee weg! Ik kijk er al naar uit!

Groetjes van nIh1IlO
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan