open relay

Status
Niet open voor verdere reacties.

r.vink

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
8 okt 2000
Berichten
2.401
Ik heb de ArgoSoft smtp mailserver draaien. Nu bleek ik een open relay te hebben (spam werd via mijn mailserver verstuurd) Ik heb dat nu opgelost door SMTP authentication in te schakelen. Echter blijven de pogingen om mail te verzenden wel door gaan waardoor ik geen mail kan ontvangen(server to busy)
Iemand enig idee hoe ik dit kan oplossen?

Mvgr, René.
 
De FAQ van Argosoft gaan hier kort op in, je moet de relayfunctie uitschakelen. Je kunt er handleidingen inlezen, daar vind je hoe e.e.a. te doen.
 
Hallo Tiborv,

Bedankt voor je bericht. De relay had ik intussen al uitgeschakeld. Alleen waar het mij om gaat is, hoe kom ik van de pogingen af die gedaan worden om via mijn smtp-server te verzenden. Daar kan ik niets over vinden.

mvgr, René.
 
Opgelost!

Ik zag over het hoofd dat mijn Outbox dus vol spam zat. Deze geleegd en het probleem is voorbij(gelukkig).

Mvgr, René.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan