Opmaak automatisch ongewild overal toegepast.

Status
Niet open voor verdere reacties.

DDean

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
20 nov 2008
Berichten
3
Beste lui ik heb een probleempje met een word document, 2003.

Het document is zwaar instabiel: bij elke wijziging van bijv. centreren, dikgedrukt maken van een bepaalde tekst (zelf geselecteerd) , invoegen van opsommingstekens dan wordt ALLE tekst in het document gelijk aangepast. Dus niet de selectie die ik gedaan heb.

Doe ik vervolgens CTR-z dan wordt de tekst zoals bedoeld.
Echter, het document loopt dan een paar minuten vast.

Is hier een bepaalde optie voor?
 
klik in word 2003 op het AA icoontje linksboven. Nu verschijnen rechts al je opmaakprofielen. Klik rechts op de pijl naast "standaard" (engels: "Normal"). Selecteer "aanpassen" (in het Engels: modify; ik werk met een engelse versie en moet dus raden naar de nederlandse vertaling).
Nu verschijnt er een venstertje met rechtsonderin een vakje Automatisch Bijwerken (Automatically update). Dit vinkje moet uit staan.

Ron
 
Waarschijnlijk staat bij het gekozen opmaakprofiel (Standaard vermoedelijk, omdat alle tekst wordt aangepast) de optie <Automatisch bijwerken> aan.
 

Bijlagen

  • Opmaakprofiel automatisch bijwerken.jpg
    Opmaakprofiel automatisch bijwerken.jpg
    38,6 KB · Weergaven: 48
Mensen, bedankt!

probleem opgelost met aangeboden oplossingen. Heb me wezeloos gezocht in dezelfde richting, maar blijkbaar dus een ander zijweggetje.

Gegroet.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan