Opstart met LDAP

Status
Niet open voor verdere reacties.

fozziebear

Gebruiker
Lid geworden
11 sep 2006
Berichten
611
Outlook2002 SP3 Windows XP Home SP2. Iedere keer als ik outl;ook opstart krijg dit scherm ( zie bijlage) hoewel niet echt storend zou ik er toch wel vanaf willen. De simpelste manier zou waarschijnlijk zijn om opnieuw te installeren, maar als ik dat kan voorkomen graag. Als ik dan iets wil doen met het adresboek krijg ik de melding zoals in de 2e bijlage(naamloos3)
 

Bijlagen

  • naamloos.JPG
    naamloos.JPG
    60,9 KB · Weergaven: 35
  • naamloos3.JPG
    naamloos3.JPG
    18 KB · Weergaven: 22
Laatst bewerkt:
Sluit Outlook
Ga naar Instellingen -> Configuratiescherm -> Post (dit heet e-Mail als je Outlook 2003 gebruikt). Klik op de Adreslijst van Microsoft LDAP en kies Verwijderen. Druk daarna op Ok.

Dit ervan uitgaand dat je pc niet in een Windows2000 of Windows2003 netwerk is opgenomen. Thuisgebruikers zitten bijna nooit in zo'n netwerk, dus het lijkt me meer dan safe om die service uit je Outlook-profiel te verwijderen.

Succes,

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan