• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Optellen uren per dag

Status
Niet open voor verdere reacties.

Matthias07

Gebruiker
Lid geworden
6 jul 2016
Berichten
66
Goedemorgen,

Met betrekking tot het bestand Bekijk bijlage Test projecten.xlsx heb ik de volgende vraag:

In het werkblad DATA worden in de rijen 6 t/m 11 voor verschillende medewerkers uren ingevuld. Hier kan het zijn dat bepaalde mensen meer dan 1x voorkomen. Nu wil ik graag in de rijen 15 t/m 18 per medewerker het totaal optellen. Dit heb ik geprobeerd met VERT.ZOEKEN (zie het bestand), maar dan pakt hij alleen de eerste uren van een medewerker en telt hij niet de andere uren daarbij op.

Bijvoorbeeld: Henk heeft op 5 december 5 + 8 uren gewerkt. In cel D15 pakt hij echter alleen de eerste 5 uur. Hier zou ik graag willen dat hij dus 5 + 8 = 13 uur pakt.

Kan iemand mij helpen bij deze formule?

Met vriendelijke groet,


Matthias
 
probeer deze eens:
Code:
D15: =SOM.ALS($C$6:$C$12;$C15;D$6:D$12)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan